Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kuruluş 
YK Mühendislik 2014 yılında mekanik tesisatların tüm branşlarında proje ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. 
Kurulduğu günden günümüze kalitesini uluslararsı platformlarda ispatlamış partnerleri ile birlikte hayata geçirdiği projelerle;çözüm ortağı olduğu müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Mühendisliği ön plana çıkaran çözümleri ile Endüstriyel Doğalgaz , HVAC Sistemleri, Yangın , Buhar ve Kızgınyağ Tesisatlarında sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. 

Amacımız
Kendi alanlarında eğitim almış uzman mühendis ve teknik personelimizle müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının ;standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunu sağlamak için hedeflenen kaliteye ulaştıran yöntemler üzerinde yoğunlaşmak,ilk seferde doğruyu hatasız yapmak,kaliteye ilişkin faaliyetleri dikkatle planlamak ve tanımlamak şirket politikamızdır. Hep söylediğimiz gibi kuruluşumuzdan bu yana tek bir şeyi başardık , müşteri devamlılığı. 

İlkelerimiz
Toplumun can ve mal emniyeti açısından önem arz eden teknolojik gelişme ve yeniliklerin takibi ile mühendislik ilkeleri çerçevesinde,kaliteli ve çevreye zarar vermeyecek insani ve sosyal yaşamı ön planda tutacak çözümlerle ekonomik ve doğru bir şekilde kullanıcların hizmetine sunmaktır. 

Bu çerçevede kendisini sürekli yenileyen genç, dinamik ve kurumsal yapısıyla siz değerli müşterilerimize optimum çözümlerle hizmet vermeye devam edecektir.


YÜKSEL KEDERLİ

https://www.facebook.com/YK-Mühendislik